Preseleccions 2012, ‘campana y se acabó’

¡Ja han acabat les preseleccions! Caps de setmana d’emoció, de calor (i no només en el sentit afectuós) i algun dia de pluja han finalitzat, donant com a resultat una llista de xiques i xiquetes que ja han superat la primera fase del procés que convertirà en fallera major de València i falllera major infantil de València a dos d’elles. Si t’has perdut alguna o si vols saber si alguna amiga teua ha eixit preseleccionada, mira la llista següent, clara, ràpida de consultar i amb tots els accents en el seu lloc.

 

PRESELECCIONADES MAJORS 2011/2012

 Algirós

  • Alba Garrido Martí (Blasco Ibáñez-Pl. Mestre Ripoll)
  • Paula Hervás Raga (Av. Tarongers-U. Politècnica)
  • Cristina Ribera Lliso (Rubén Dario – Fra Luis Colomer)

Benicalap

  • Mónica Villarreal Calleja (Avda. Burjassot Pare Carbonell)
  • Ángela Martínez Guillem (Pedro Cabanes-Juan XXIII)
  • Jessica Redondo Romero (Historiador J. M. Gimenez Fayos)

 Benimàmet – Burjassot – Beniferri

  • Sheyla Fernandez Ballesteros (Pi i Margall-A. Cervellera)
  • Maria Angeles Peñalver Molina (Mendizábal)
  • Laura Bosca Sancho (Plaça de la tienda)

 Botànic – La Petxina

  • Esther Valiente Vallés (Borrull-Túria)
  • Maria Moya Pérez (Lepanto-Guillem de Castro)

 Camins al Grau

  • Marta Bonet Viana (Dr. Manuel Candela-Avda. del Port)
  • Lucía Gallego Torro (Sants Just i Pastor-Serradora)
  • María Martí Roca (Avda. de França-Alfredo Torán i Olmos)

Campanar

  • Vanessa Lucas Ferris (Pl. Mestre Arambul Sanz-Campanar)
  • Maria Almonacid Leyba (Escultor Garcia Mas – Puerto Santa María)
  • Virginia Alcayde Fernandez (Serra Martés-Miguel Servet)

 Canyamelar – Grau – Natzaret

  • Estefania Sánchez Crespo (Blocs Platja)
  • Patricia Julia Fernández (Barraca-Trav. Rosario)
  • Lorena Esteve Chornet (Major-Moraira-Natzaret)

 El Carme

  • Marta Romero Prats (Serrans-Pl. dels Furs)
  • Raquel Torres Bosch (Ripalda-Beneficència-Sant Ramon)

 El Pilar – Sant Francesc

  • Carmela Borras Morell (Avda. Oest)
  • Eva Maria Morillo Castellanos (Quart-Palomar)

Jesús

  • Laura Mateo Martínez (Costa i Borrás – Agustina d’Aragó)
  • Sandra Muñoz Perez (Carcaixent – Compromís de Casp)
  • Mayte Berenguer Samper (Francesc Climent-Uruguai)

 La Creu Coberta

  • Carla Garcia Zambuena (Sant Vicent-A. Iturbi)
  • Noelia Madroñal Ruiz (General Barroso-L. Pascual y Abad)
  • Jessica Contreras Martínez (Carters-L. Pascual i Abad)

La Roqueta – Arrancapins

  • Helena Soler Sotos (Pl. Bisbe Amigó-Conca)
  • Laura Pérez Nebot (Av. Giorgeta – Roig de Corella)
  • Andrea Belver Blat (Dr. Gil i Morte – Dr. Vila Barberá)

La Seu – La Xerea – El Mercat

  • Vanessa Gismero Ordóñez (Pl. Mercé)
  • Patricia Mata Gomez (Pl. Sant Bult)
  • Maria Amparo Perez Cuallado (Pl. Negrito)

Malvarrosa – Cabanyal – Beteró

  • Sheila Caicedo Suay (Reina-Vicente Guillot)
  • Debora Cano Suay (Barri Beteró)
  • Andrea Muñoz Montalva (Dr. Alvaro López-San Juan de Dios)

 Mislata

  • Gisela Rubio Estelles (Felipe Bellver-Madre Rafols)
  • Catalina Valero Jimenez (Dr. Marañón-Mestre Palau)

 Olivereta

  • Carolina Infante Fernández (Mare de Déu de la Fontsanta)
  • Ariadna Hernández Gijón (Poeta Alberola-Totana)
  • Sara Lozano Jiménez (Alcàsser-Yátova)

 Patraix

  • Mariel Tarín Vives (Xiva-Francisco de Llano)
  • Celia Hernándiz Yllera (Pobla de Valverde-II República Espanyola)

 Pla del Reial – Benimaclet

  • Laura Olmos Mestre (Exposició)
  • Angela Ballester Millan (Molinell-Alboraia)
  • Maria Fernández González (Poeta Altet-Benicarló)

Pla del Remei – Gran Via

  • Angie Calero Belenguer (Gravador Esteve-Ciril Amorós)
  • Carla Guijarro Real (Regne de València-Císcar)

 Poblats al Sud

  • Maria dels Àngels Bru Chuliá (Pl. la Sequiota- El Palmar)
  • Laura Pons Fernández (Pl. Riu Segura–Forn d’Alcedo)

Quart De Poblet – Xirivella

  • Merche Sanchis Parga (Dr. Gómez Ferrer)
  • Raquel Cervera Sanchez (Sant Antoni)
  • Eva Maria Claverias Talavera (Poeta Llorente – Baró de Càrcer)

 Quatre Carreres

  • Paula Coque Ramos (Sapadors – Vicente Lleó)
  • Sandra Martínez Frutos (Carrera Malilla – Illa Cabrera)
  • Maria Grau Sanchez (Marqués de Lozoya-Poeta Cervera Grifol)

 Rascanya

  • Ruth Lopez Molina (Marqués de Montortal-Berni i Catalá)
  • Aroa Alamino Bautista (Sant Vicent de Paúl-Diputada Clara Campoamor)
  • Marta Arocas Cervera (Santa Genoveva Torres-Arquitecte Tolsa)

 Russafa «A»

  • Mónica Garcia Gasco (Sevilla-Dénia)
  • Noelia Cano Vidal (Vivons – Romeu de Corbera)

 Russafa «B»

  • Carla Rodriguez Oliete (Cádiz-Literat Azorín)
  • Beatriz Mondéjar Marco (Sueca-Literat Azorín)

 Saïdia

  • Maria Amparo Terrones Sánchez (Sagunto-Sant Antoni-Pare Urbano)
  • Marta Maura Arenas (Nador-Miraculosa)

 

PRESELECCIONADES INFANTILS 2011/2012

Algirós

  • Ana Martinez Muñoz (Dr. Manuel Candela-Beatriz Tortosa)
  • Claudia Ausina Soler (Rubín Darío – Fra Luis Colomer)

Benicalap

  • Andrea Sáez Pajaron (Acacias-Picayo)
  • Luna May Borja Quiles (Pedro Cabanes-Juan XXIII)

Benimàmet – Burjassot – Beniferri

  • Roser Serrano Pons (Llibertad-Teodor Llorente)
  • Marta Ruiz Torres (Dr. Domingo Orozco-Bailén)
  • Alba Tischler Roig (Mariano Benlliure-Séquia Tormos)

Botànic – La Petxina

  • Carmen Alepuz Salvador (Azcárraga – Ferran el Catòlic)
  • María Rodríguez Bueno (Pl. Rojas Clemente)
  • María Belchi Pertegaz (Norte-Dr. Zamenhoff)

Camins al Grau

  • Valeria Sánchez Sanlorenzo (Ramir de Maeztu-Els Lleons)
  • Andrea Amador Coello (Ferros-Juan Bautista Perales)
  • Helena Beltrán Fenollar (Rodríguez de Cepeda-L. Palmireno)

Campanar

  • Rosalía Martin Sebastián (Manuel de Falla-Tamarindos)
  • Carla Peris Yllera (Castielfabib-Marqués Sant Joan)
  • Gloria Prieto Liébana (Esculptor García Mas-Port Santa Maria)

Canyamelar – Grau – Natzaret

  • Alejandra Llorens Seminario (Barraca-Trav. Rosario)
  • Marina Hernández Giménez (Major-Moraira-Natzaret)

El Carme

  • Natalia Chisbert Climen (Mossén Sorell-Corona)
  • Alejandra Polo Ferrer (Ripalda-Soguers)

El Pilar – Sant Francesc

  • Irene Moret Longas (Peu de la Creu-D. Juan de Villarrasa)
  • Andrea Jaime Fullana (Sant Vicent-Periodista Azzatti)

Jesús

  • Claudia Navarro Compañ (Joan d’Aguiló-Gaspar Aguilar)
  • Marta Capella Guanter (Ctra. Escrivá –Cooperativa San Fernando)
  • Marina Asensi Esparcia (Francesc Climent-Uruguai)

La Creu Coberta

  • Marta Bolos Real (Sant Vicent-A. Iturbi)
  • Andrea Mallea Agustin (General Barroso-L. Pascual y Abad)

La Roqueta – Arrancapins

  • Inés Pinazo Saez (Sant Vicent-Marvà)
  • Rocío Gui Cruz (Albacete-Marvá)
  • Àngels Soler Núñez de Arenas (Giorgeta-Roig de Corella)

La Seu – La Xerea – El Mercat

  • Mercedes Zaforteza Martínez (Mercat Central)
  • Sofía Bonillo Navarro (Pl.Patriarca)

Malvarrosa – Cabanyal – Beteró

  • Raquel Rodríguez Zapata (Malva-rrosa – A. Ponz – Cavite)
  • María Rostoll Pelejero (Barri Beteró)
  • Arantxa Reusell Martí (Escalante-Marina)

Mislata

  • Carla Peñas Nohales (Antonio Molle-Gregorio Gea)
  • Maria Ramos Estocs (Pl. Eduardo Marquina)

Olivereta

  • Paula Cucarella Tormo (Àngel de l’Alcàsser-José Maestre)
  • Laura Soria Navarro (Josep Maria Bayarri-Los Isidros)

Patraix

  • Claudia Monroig Lita (Mestre Bellver-Mariano Ribera)
  • Nerea Garcia Espinar (Pobla de Valverde-II República Espanyola)

Pla del Reial – Benimaclet

  • Patricia Gómez González (Exposició)
  • Belén Torres Escamilla (Baró de Sant Petrillo-L. Jovani)
  • Paloma Clemente Garcia (General Pando-Serrano Flores)

Pla del Remei-Gran Via

  • Lidia Ramírez Sales (Joaquín Costa-Borriana)
  • Macarena Bonel Bonora (Isabel la Catòlica-Ciril Amorós)

Poblats al Sud

  • Ángela Fresneda Pons (Pl. Riu Segura-Forn d‘Alcedo)
  • Andrea Meca Monrabal (Hellín-Pedro de Luna)

Quart de Poblet – Xirivella

  • María Sancho Prats (Sant Antoni)
  • Carla Rius Martinez (Pl. Sant Joan)

Quatre Carreres

  • Nadia Fenollar Onrubia (Carrera Malilla-Illa Cabrera)
  • Claudia Roig Viñas (Pianista Martínez Carrasco-Eslida)
  • Clara Castañeda Quiroga (Marqués de Lozoya-Cervera Grifol)

Rascanya

  • Irene Carpio Arener (San Juan Bosco-Duque de Mandas)
  • María del Mar Gimeno Jordá (Gayano Lluch-Marco Merenciano)
  • Rocío Pascual Candel (Santa Genoveva Torres-Arquitecte Tolsa)

Russafa «A»

  • Sofía Rodilla Soriano (Pintor Salvador Abril-Pere III el Gran)
  • Andrea Otero Cascant (Regne de València-Duc de Calàbria)

Russafa «B»

  • Lara Terranegra Garcia (Cadis-Literat Azorín)
  • Raquel Alisendra Illan (Cadis-Los Centelles)

Saïdia

  • Mar López de Briñas Sáez (Nador-Miraculosa)
  • Carmela Libertad Martí Andreu (Visitació-Oriola)
  • Paula Genovés Serrano (Llorers-Arquitecte Lucini)

No te importará que usemos cookies en esta web, ¿verdad? Si sigues navegando, entendemos que no. Más información

Las cookies son unos ficheritos que se almacenan en tu ordenador con información de tu navegación. Las usan prácticamente todas las webs, pero ahora los políticos nos obligan a informarte de que las utilizamos y, por tanto, a molestarte con un mensaje al entrar a esta. Distrito Fallas sólo utiliza cookies para reconocer a usuarios registrados, estadísticas y gestionar la posible publicidad, sin enviar ningún tipo de información personal. Si continuas navegando en la web sin cancelar su uso en tu navegador, entendemos que no te importa (y no debería importante, porque ni te vamos a espiar ni a vender nada).

Cerrar